Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Uzurpatorët nuk po ua lëshojnë banesat sociale në Ferizaj 37 familjeve përfituese
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Uzurpatorët nuk po ua lëshojnë banesat sociale në Ferizaj 37 familjeve përfituese

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Uzurpatorët nuk po ua lëshojnë banesat sociale në Ferizaj 37 familjeve përfituese

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 294 shikime
 • 294 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Uzurpatorët nuk po ua lëshojnë banesat sociale në Ferizaj 37 familjeve përfituese

Kategoritë0 komente