Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vali Corleones i vazhdohet edhe për 15 ditë ekzaminimi psikiatrik
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vali Corleones i vazhdohet edhe për 15 ditë ekzaminimi psikiatrik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vali Corleones i vazhdohet edhe për 15 ditë ekzaminimi psikiatrik

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 619 shikime
 • 619 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjykata Themelore në Gjilan ka marrë vendim për Vali Corleonen, me të cilin do t’i vazhdohet edhe për 15 ditë ekzaminimi psikiatrik.

Kategoritë


0 komente