Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vali Corleones i vazhdohet edhe për 15 ditë ekzaminimi psikiatrik
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vali Corleones i vazhdohet edhe për 15 ditë ekzaminimi psikiatrik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vali Corleones i vazhdohet edhe për 15 ditë ekzaminimi psikiatrik

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 656 shikime
 • 656 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjykata Themelore në Gjilan ka marrë vendim për Vali Corleonen, me të cilin do t’i vazhdohet edhe për 15 ditë ekzaminimi psikiatrik.

Kategoritë


0 komente