Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
​Vazhdon java evropiane e sportit në Mitrovicë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Vazhdon java evropiane e sportit në Mitrovicë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Vazhdon java evropiane e sportit në Mitrovicë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 56 shikime
 • 56 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në kuadër të Javës Evropiane të Sportit të organizuar nga Federata e Atletikës, rreth 400 pjesëmarrës të grupmoshave dhe klubeve të ndryshme të Kosovës kanë garuar në disiplina të ndryshme të atletikës që u mbajt sot në qytetin e Mitrovicës.

Kategoritë


0 komente