Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Vdekja e Mujë Shalës humbje e madhe për shëndetësinë e Kosovës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Vdekja e Mujë Shalës humbje e madhe për shëndetësinë e Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Vdekja e Mujë Shalës humbje e madhe për shëndetësinë e Kosovës

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 11 shikime
 • 11 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vdekje e profesorit dhe mjekut Mujë Shala është humbje e madhe për arsimin dhe shëndetësinë në Kosovë.

Kategoritë0 komente