Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Veliu: Llapit ia kanë mësyrë brigadat e kuqe me shpifje e intriga
Veliu: Llapit ia kanë mësyrë brigadat e kuqe me shpifje e intriga

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Veliu: Llapit ia kanë mësyrë brigadat e kuqe me shpifje e intriga

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 37 shikime
 • 37 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Askund në Kosovë, Lidhja Demokratike e Kosovës nuk është më e fuqishme se në Podujevë, prandaj askund sikur në Podujevë LDK nuk po përballet me sulmin e të gjithëve kundër saj. Kështu tha sot në tubimin përmbyllë zgjedhor në Podujevë, kryetari i LDK-së, Isa Mustafa.

Kategoritë


0 komente


0/500