Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vendimi për ushtrinë është i pakthyeshëm, pavarësisht çfarë do të ndodhë në KS të OKB-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vendimi për ushtrinë është i pakthyeshëm, pavarësisht çfarë do të ndodhë në KS të OKB-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vendimi për ushtrinë është i pakthyeshëm, pavarësisht çfarë do të ndodhë në KS të OKB-së

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 252 shikime
 • 252 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente