Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Verërat e Rahovecit së shpejti në ShBA
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Verërat e Rahovecit së shpejti në ShBA

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Verërat e Rahovecit së shpejti në ShBA

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 54 shikime
 • 54 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në panairin e rrushit, verës dhe rakisë në Hardh Fest, ka marrë pjesë edhe sivjet kompania “Kosova Wine”, e cila shet disa lloje të verërave në Evropë dhe së shpejti edhe në shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Kategoritë


0 komente