Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Veseli: Debati rreth territorit për qërim hesapesh dhe inate
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Veseli: Debati rreth territorit për qërim hesapesh dhe inate

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Veseli: Debati rreth territorit për qërim hesapesh dhe inate

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 47 shikime
 • 47 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ndarja e Kosovës nuk do të jetë asnjëherë pjesë e dialogut me Serbinë. Kështu ka deklaruar sot kryeparlamentari Kadri Veseli me ç ‘rast ka siguruar qytetarët se nuk do të ketë ndarje të Kosovës, duke e quajtur të pavërtetë debatin për këtë çështje.

Kategoritë


0 komente