Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Veseli flet për “Aferën Pronto”, thotë është bërë praktikë në Kosovë të punësohen militantët
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Veseli flet për “Aferën Pronto”, thotë është bërë praktikë në Kosovë të punësohen militantët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Veseli flet për “Aferën Pronto”, thotë është bërë praktikë në Kosovë të punësohen militantët

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 406 shikime
 • 406 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Veseli flet për “Aferën Pronto”, thotë është bërë praktikë në Kosovë të punësohen militantët

Kategoritë


0 komente