Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Veseli: Shteti jonë është i shenjtë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Veseli: Shteti jonë është i shenjtë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Veseli: Shteti jonë është i shenjtë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 44 shikime
 • 44 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar sot vendlindjen e heroit të kombit Isa Boletini, fshatin Boletin, në kuadër të shënimit të 28 Nëntorit–Ditës së Flamurit dhe 105-vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë.

Kategoritë


0 komente