Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Veseli: Tirana dhe Prishtina janë prijëse të paqes dhe stabilitetit në rajon
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Veseli: Tirana dhe Prishtina janë prijëse të paqes dhe stabilitetit në rajon

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Veseli: Tirana dhe Prishtina janë prijëse të paqes dhe stabilitetit në rajon

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 37 shikime
 • 37 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i Kuvendi të Kosovës, Kadri Veseli i cili po merr pjesë në “Lutjet e Mëngjesit” të cilat sivjet po mbahen në kryeqytetin shqiptar, sot ka takuar kryetarin e Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçin.

Kategoritë


0 komente