Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vetëm një orë zgjati takimi i Kosnettit me krerët e shtetit, mospajtimet vazhdojnë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vetëm një orë zgjati takimi i Kosnettit me krerët e shtetit, mospajtimet vazhdojnë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vetëm një orë zgjati takimi i Kosnettit me krerët e shtetit, mospajtimet vazhdojnë

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 301 shikime
 • 301 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente