Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Një prokuror i tretë pritet ta marrë lëndën “Veteranët e rremë”
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Një prokuror i tretë pritet ta marrë lëndën “Veteranët e rremë”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Një prokuror i tretë pritet ta marrë lëndën “Veteranët e rremë”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 279 shikime
 • 279 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një prokuror i tretë pritet ta marrë lëndën “Veteranët e rremë”

Kategoritë


0 komente