Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Zgjerimi i rrugës në Veternik i kushton buxhetit 800 mijë euro për 600 metra rrugë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zgjerimi i rrugës në Veternik i kushton buxhetit 800 mijë euro për 600 metra rrugë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zgjerimi i rrugës në Veternik i kushton buxhetit 800 mijë euro për 600 metra rrugë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 595 shikime
 • 595 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zgjerimi i rrugës në Veternik i kushton buxhetit 800 mijë euro për 600 metra rrugë

Kategoritë


0 komente