Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vetëvendosje do t’i publikojë ‘të palarat’ e shpronësimeve në Shipitullë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vetëvendosje do t’i publikojë ‘të palarat’ e shpronësimeve në Shipitullë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vetëvendosje do t’i publikojë ‘të palarat’ e shpronësimeve në Shipitullë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 22 shikime
 • 22 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lëvizja Vetëvendosje përmes një konference për media ka kërkuar nga kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, që të bëjë publike emrat e të gjithë të kompensuarve në Shipitullë, derisa ka paralajmëruar se në të kundërtën do të ndërmarrë masa komfor ligjit.

Kategoritë


0 komente