Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vetura e saj ishte përfshirë nga zjarri, shpëtohet nga shoferja e veturës që po ecte pranë saj
Vetura e saj ishte përfshirë nga zjarri, shpëtohet nga shoferja e veturës që po ecte pranë saj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vetura e saj ishte përfshirë nga zjarri, shpëtohet nga shoferja e veturës që po ecte pranë saj

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 118 shikime
 • 118 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vetura e saj ishte përfshirë nga zjarri, shpëtohet nga shoferja e veturës që po ecte pranë saj

Kategoritë


0 komente


0/500