Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Pershendetja e deputeterve finlandeze per Kadri Veselin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pershendetja e deputeterve finlandeze per Kadri Veselin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
  • Titrat

  • Kualiteti

    Auto HD
  • Titrat
  • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pershendetja e deputeterve finlandeze per Kadri Veselin

  • E publikuar: Para 7 muajve
  • Ruaje
  • Shpërndaje
  • Ruaje

Për videon

Pwrshwndetja e deputetwrve finlandezw pwr Kadri Veselin