Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Uji i trubullt në lagjen 4 llullat - 1
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Uji i trubullt në lagjen 4 llullat - 1

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
  • Titrat

  • Kualiteti

    Auto HD
  • Titrat
  • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Uji i trubullt në lagjen 4 llullat - 1

  • E publikuar: Para 1 viti
  • Ruaje
  • Shpërndaje
  • Ruaje

Për videon