Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Insajderi.com | Pa pajisje të punës, KEDS vë në rrezik jetën e këtij punëtori
Insajderi.com | Pa pajisje të punës, KEDS vë në rrezik jetën e këtij punëtori

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Pa pajisje të punës, KEDS vë në rrezik jetën e këtij punëtori

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 221 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një punëtor i Kompanisë Kosovare për Distribuim dhe Furnizim me Energji Elektrike, KEDS, është incizuar duke ecur nëpër 'kranin' e automjetit të KEDS-it në mesin e shumë kambllove të rrymës.

Kategoritë


0 komente


0/500