Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shiu i rrëmbyeshëm krijon "lum" në Prishtinë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shiu i rrëmbyeshëm krijon "lum" në Prishtinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shiu i rrëmbyeshëm krijon "lum" në Prishtinë

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 405 shikime
 • 405 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shiu i rrëmbyeshëm krijon "lum" në Prishtinë

Kategoritë


0 komente