Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
E rëndë: Nëna kosovare lidh fëmijën si qen dhe e nxjerr xhiro në qytet
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
E rëndë: Nëna kosovare lidh fëmijën si qen dhe e nxjerr xhiro në qytet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

E rëndë: Nëna kosovare lidh fëmijën si qen dhe e nxjerr xhiro në qytet

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 3,252 shikime
 • 3,252 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente