Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Këtë mesazh po ua përcjelli vetëm qenve – Eskalon ish-deputeti i Kosovës
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Këtë mesazh po ua përcjelli vetëm qenve – Eskalon ish-deputeti i Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Këtë mesazh po ua përcjelli vetëm qenve – Eskalon ish-deputeti i Kosovës

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 13,165 shikime
 • 13,165 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e komuniteteve, Danush Ademi, ka përdorur gjuhë të vrazhdë ndaj disa personave, shkruan Insajderi.

Kategoritë


1 koment