Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Deputetja e PDK-së lëshon disa fjalime të Kurtit kundër Mustafës, nënkryetarja e Kuvendit ia ndal fjalën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Deputetja e PDK-së lëshon disa fjalime të Kurtit kundër Mustafës, nënkryetarja e Kuvendit ia ndal fjalën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Deputetja e PDK-së lëshon disa fjalime të Kurtit kundër Mustafës, nënkryetarja e Kuvendit ia ndal fjalën

 • E publikuar: para 1 jave
 • 140 shikime
 • 140 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente