Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Video: Ja si e pësoi Ramush Haradinaj në oborrin e familjes Musaj në Strellc
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Video: Ja si e pësoi Ramush Haradinaj në oborrin e familjes Musaj në Strellc

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Video: Ja si e pësoi Ramush Haradinaj në oborrin e familjes Musaj në Strellc

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 7,836 shikime
 • 7,836 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


1 koment