Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Video shkolla 13 - Mbreti i natës - Dren Abazi & Zig Zag orchestra
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Video shkolla 13 - Mbreti i natës - Dren Abazi & Zig Zag orchestra

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Video shkolla 13 - Mbreti i natës - Dren Abazi & Zig Zag orchestra

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 284 shikime
 • 284 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Video shkolla e trembëdhjetë nga seria e video shkollave me këngë shqipe nga Rinor Ukimeri, kënga "Mbreti i natës" nga Dren Abazi & Zig Zag Orchestra.

 

Për çdo pyetje , sygjerim apo pakjartësi mos hezitoni të na shkruani!

email: [email protected]

facebook: www.facebook.com/rinor.ukimeri

instagram: www.instagram.com/rinorukimeri

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

3 komente