Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Videosinteza

Videosinteza është një platformë edukative, e krijuar me qëllim të promovimit të një qasjeje më atratkitve në arsimim. Përmes angazhimit me komunitet, Videosinteza do të krijojë video dhe animacione të cilat shtjellojnë tema të ndryshme për shoqërinë tonë, siç jane: shkenca, teknologjia, mjedisi dhe historia. Si një platformë edukative dhe nxitëse në shërbim të komunitetit, ne kërkojmë ndihmën dhe angazhimin tuaj që Videosinteza të prek tema të cilat ju mendoni që janë më me rëndësi.
Videosinteza është projekt fitues i punëtorisë “UpShift” dhe mbështetet nga Unicef Innovations Lab Kosovo, Komuna e Prishtinës dhe Amam Studio.

Shfaq më shumë
Alternate Text

Përmbajtja

Videot

Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat