Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kërceu nga 100 metra lartësi, momenti drithërues kur sportistit i këputet litari
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kërceu nga 100 metra lartësi, momenti drithërues kur sportistit i këputet litari

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kërceu nga 100 metra lartësi, momenti drithërues kur sportistit i këputet litari

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 882 shikime
 • 882 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente