Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vit i humbur e i degradimit, përgjegjës politikanët
Vit i humbur e i degradimit, përgjegjës politikanët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vit i humbur e i degradimit, përgjegjës politikanët

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 53 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Edhe ky vit po përmbyllet, e qytetarët e Kosovës vazhdojnë të jetojnë në geto, pasi që nuk koa as liberalizim vizash e nuk ka as transformim të FSK-në në ushtri. Kosova gjatë këtij viti nuk ka përjetuar ndonjë sukses apo të arritur, në aspektin politik me të cilin mund të mburret. Përkundrazi analistët thonë se ky ka qenë një vit i ngecjes dhe vendnumërimit, në të gjitha aspektet.

Kategoritë


0 komente


0/500