Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ky ishte viti që la pas Apex Legends | GameON Buzz
Ky ishte viti që la pas Apex Legends | GameON Buzz

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:14
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ky ishte viti që la pas Apex Legends | GameON Buzz

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 25 shikime
 • 25 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Apex Legends u lançua si sot një vit më parë në mënyrë surprizë, duke tërhequr një numër të madh gamers. Tashmë, loja është tërësisht ndryshe nga çfarë ka qenë në fillimet e saj. Ja se çfarë ka ndodhur dhe se cilat janë ndryshimet më të mëdha gjatë vitit të parë të Apex Legends

Kategoritë


0 komente


0/500