Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vitit 1999: KFOR-i u jep ultimatum ushtareve serb ta leshojne Prizrenin per 30 minuta

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vitit 1999: KFOR-i u jep ultimatum ushtareve serb ta leshojne Prizrenin per 30 minuta

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 33,017 shikime
 • 33,017 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Momenti kur oficeri gjerman i jep 30 minuta kohë forcave serbe ta lëshojnë Prizrenin (Video)

Kategoritë0 komente