Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vitit 1999: KFOR-i u jep ultimatum ushtareve serb ta leshojne Prizrenin per 30 minuta
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vitit 1999: KFOR-i u jep ultimatum ushtareve serb ta leshojne Prizrenin per 30 minuta

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vitit 1999: KFOR-i u jep ultimatum ushtareve serb ta leshojne Prizrenin per 30 minuta

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 33,329 shikime
 • 33,329 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Momenti kur oficeri gjerman i jep 30 minuta kohë forcave serbe ta lëshojnë Prizrenin (Video)

Kategoritë


0 komente