Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Momenti kur vidhen turistët francez në Prishtinë (Kamera 1)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Momenti kur vidhen turistët francez në Prishtinë (Kamera 1)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Momenti kur vidhen turistët francez në Prishtinë (Kamera 1)

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 5,807 shikime
 • 5,807 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vjedhja e qantes në një lokal në Prishtinë

Kategoritë0 komente