Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vjehrra dhe reja grinden, i biri për ta mbrojtur gruan...
Vjehrra dhe reja grinden, i biri për ta mbrojtur gruan...

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vjehrra dhe reja grinden, i biri për ta mbrojtur gruan...

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 126 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vjehrra dhe reja grinden, i biri për ta mbrojtur gruan e detyron me forcë të ëmën të ha bar në një fshat në Kinë-

Kategoritë


0 komente


0/500