Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vjollca Haxhiu kështu i përcjell nga afër maturantet
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vjollca Haxhiu kështu i përcjell nga afër maturantet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vjollca Haxhiu kështu i përcjell nga afër maturantet

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,570 shikime
 • 1,570 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kështu i përcjell maturantet Vjollca Haxhiu

Kategoritë


0 komente