Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vjollca Haxhiu paraljmëron projetin e ri me Medën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vjollca Haxhiu paraljmëron projetin e ri me Medën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vjollca Haxhiu paraljmëron projetin e ri me Medën

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 6,179 shikime
 • 6,179 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Së shpejti Meda dhe Vjollca vijn me një këngë të re

Kategoritë0 komente