Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vllau ia merr vajzën për të luajtur, ajo fillon të qajë, reagimi i Valdrinit i papritur!
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vllau ia merr vajzën për të luajtur, ajo fillon të qajë, reagimi i Valdrinit i papritur!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vllau ia merr vajzën për të luajtur, ajo fillon të qajë, reagimi i Valdrinit i papritur!

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 7,227 shikime
 • 7,227 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja çka bën Valdrin Sahiti kur vllau i tij luan me vajzën e tij!

Kategoritë


0 komente