Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vrasja e Aulon Zekës, ministri Tahiri premton se drejtësia do të vihet në vend
Vrasja e Aulon Zekës, ministri Tahiri premton se drejtësia do të vihet në vend

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vrasja e Aulon Zekës, ministri Tahiri premton se drejtësia do të vihet në vend

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 67 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Edhe sot nxënësit e shkollave të mesme të Prishtinës kanë bllokuar rrugët e kryeqytetit, në shenjë proteste për zbardhjen e vrasjes së të riut Aulon Zeka.

Kategoritë


0 komente


0/500