Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
VV nesër kërkon interpelancë të Haradinajt për ndërprerje të rrymës
VV nesër kërkon interpelancë të Haradinajt për ndërprerje të rrymës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

VV nesër kërkon interpelancë të Haradinajt për ndërprerje të rrymës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 64 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Lëvizja Vetëvendosje ka paralajmëruar se qysh nesër do të kërkojnë interpelancë nga kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj për të raportuar për gjendjen me furnizim të energjisë në Kosovë.

Kategoritë


0 komente


0/500