Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
VV: Pavarësia nuk mjafton, bukë dhe trëndafila
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
VV: Pavarësia nuk mjafton, bukë dhe trëndafila

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

VV: Pavarësia nuk mjafton, bukë dhe trëndafila

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 43 shikime
 • 43 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Pavarësia nuk mjafton! Bukë dhe Trëndafila”, ishte mbishkrimi nga aksioni simbolik që zhvilluan sot aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje me rastin e 8 Marsit, ditës ndërkombëtare të gruas në sheshin "Skënderbeu".

Kategoritë


0 komente