Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
VV pret shfuqizimin e vendimit për rritjen e pagave për qeveritarët
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
VV pret shfuqizimin e vendimit për rritjen e pagave për qeveritarët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

VV pret shfuqizimin e vendimit për rritjen e pagave për qeveritarët

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lëvizja Vetëvendosje pret që të shfuqizohet vendimi i Qeverisë së Kosovës me të cilin janë ngritur pagat e kryeministrit, zëvendëskryeministrave, ministrave, zëvendësministrave dhe zyrtarëve të disa departamenteve të ekzekutivit.

Kategoritë


0 komente