Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
VV: Telekomi mund të shpëtohet dhe të zhvillohet, Prokuroria të bëjë punën e saj
VV: Telekomi mund të shpëtohet dhe të zhvillohet, Prokuroria të bëjë punën e saj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

VV: Telekomi mund të shpëtohet dhe të zhvillohet, Prokuroria të bëjë punën e saj

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lëvizja Vetëvendosje vlerëson se Telekomi i Kosovës mund të shpëtohet dhe mund të zhvillohet, e sipas tyre kjo mund të realizohet atëherë kur Prokuroria e Shtetit e heton kontratën e saj.

Kategoritë


0 komente


0/500