Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
VV tërhiqet nga mocioni
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
VV tërhiqet nga mocioni

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

VV tërhiqet nga mocioni

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 44 shikime
 • 44 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca, ka thënë se kjo parti tërheq mocionin e saj për votimin menjëhershëm të Qeverisë Haradinaj, pasi konsideron se ky mocion tashmë ka arritur qëllimin e tij për të treguar se Qeveria PAN është e varur nga Beogradi dhe Lista Serbe.

Kategoritë


0 komente