Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

VV-LDK kërkojnë që tash të hidhet në votim Qeveria Haradinaj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
VV-LDK kërkojnë që tash të hidhet në votim Qeveria Haradinaj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

VV-LDK kërkojnë që tash të hidhet në votim Qeveria Haradinaj

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 21 shikime
 • 21 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Glauk Konjufca nga LVV ka thënë se ekspozeja e mandatarit për kryeministret të Kosovës, Ramush Haradinajt, ishte program i shkurtër qeverisës, i thukët dhe i varfër.

Kategoritë


0 komente