Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
VV-LDK kërkojnë që tash të hidhet në votim Qeveria Haradinaj
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
VV-LDK kërkojnë që tash të hidhet në votim Qeveria Haradinaj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

VV-LDK kërkojnë që tash të hidhet në votim Qeveria Haradinaj

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 58 shikime
 • 58 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Glauk Konjufca nga LVV ka thënë se ekspozeja e mandatarit për kryeministret të Kosovës, Ramush Haradinajt, ishte program i shkurtër qeverisës, i thukët dhe i varfër.

Kategoritë


0 komente