Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Suedia s’e ekzekutoi dënimin, Zharku mund të kthehet i lirë në Kosovë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Suedia s’e ekzekutoi dënimin, Zharku mund të kthehet i lirë në Kosovë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Suedia s’e ekzekutoi dënimin, Zharku mund të kthehet i lirë në Kosovë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 374 shikime
 • 374 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Suedia s’e ekzekutoi dënimin, Zharku mund të kthehet i lirë në Kosovë

Kategoritë


0 komente