Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Xhemaili shënoi gol, ky është reagimi i gruas së Xhakës
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Xhemaili shënoi gol, ky është reagimi i gruas së Xhakës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Xhemaili shënoi gol, ky është reagimi i gruas së Xhakës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,731 shikime
 • 2,731 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Xhemaili shënoi gol, ky është reagimi i gruas së Xhakës

Kategoritë


0 komente