Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Xhemaili shënon një supergol në minutën e 95-të dhe e shpëton Bolognan nga humbja
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Xhemaili shënon një supergol në minutën e 95-të dhe e shpëton Bolognan nga humbja

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Xhemaili shënon një supergol në minutën e 95-të dhe e shpëton Bolognan nga humbja

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 885 shikime
 • 885 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente