Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
U tha se përdori shumë fotoshop, Xhensila u përgjigjet akuzave në këtë mënyrë
U tha se përdori shumë fotoshop, Xhensila u përgjigjet akuzave në këtë mënyrë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

U tha se përdori shumë fotoshop, Xhensila u përgjigjet akuzave në këtë mënyrë

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 4,131 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Xhensila u përgjigjet akuzave për fotoshop

Kategoritë


0 komente


0/500