Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Yagcilar: Numri i zëvendësministrave, problem edhe për ne
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Yagcilar: Numri i zëvendësministrave, problem edhe për ne

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Yagcilar: Numri i zëvendësministrave, problem edhe për ne

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 4 shikime
 • 4 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Emërimi i afër 60 zëvendësministrave nga kryeministri i Kosovës, Ramush Haradianj , po e sfidon edhe Ministrinë e Administratës Publike, e cila sipas ligjit obligohet që për çdo zëvendësministri t’i sigurojë hapësira, automjete.

Kategoritë0 komente